טיפול בצלוליט

כולנו מכירות אותם – הגושים השומניים והלא מחמיאים בישבן, בירכיים, בבטן או בברכיים, שמזכירים את מרקמה של קליפת התפוז ויוצרים מראה לא אסתטי בעליל. השכיחות של תופעת הצלוליט גבוהה בדיוק כמו חוסר הנעימות הרב שהיא גורמת – ואנו במכון ליידי נמצאים כאן כדי לסייע לך להיפטר ממנה ביעלות ובמהירות!

הטיפולים שלנו

טכנולוגיית ה-LPG מתבססת על פינוי הרעלים והשומנים המיותרים דרך מערכת הלימפה, ויכולה להביא להצרת היקפים כללית של עד כ-10 סנטימטרים! מכון ליידי הוא מכון היופי היחיד בירושלים אשר מחזיק במכשיר ה-LPG היוקרתי, ואחד מבין שלושה מכונים בלבד המחזיקים בו בכל הארץ. תוך שלושה עד ארבעה טיפולי LPG במכון ליידי, כבר תוכלי להסתכל על עצמך החדשה במראה – ולשכוח שאי-פעם סבלת מצלוליט!

טכנולוגיית ה-RF מאפשרת טיפול נקודתי באזור הרצוי, באמצעות החדרתה של אנרגיית חום הממיסה את תאי השומן. תוך ארבעה עד חמישה טיפולים, תוכלי לומר שלום לצלוליט באזור בו רצית לטפל, וליהנות מברכיים מוצקות, מבטן שטוחה או מירכיים חלקות!

מה זה בעצם צלוליט?

צלוליט היא הצטברות של תאי שומן ושל נוזל בין-תאי מתחת לעור, בעיקר באזורים רוויי שומן. כשאנו משמינות, הן הנוזל הבין-תאי והן תאי השומן הולכים וגדלים, ומתרחש תהליך בו הנוזל דוחף כלפי מעלה את תאי השומן, אל עבר השכבות העליונות של העור. סופו של תהליך זה הוא ביצירתן של גבעות ושל עמקים לאורך העור, אשר נובעים מדחיפת השומן כלפי מעלה ויוצרים מראה זקן ולא אסתטי. צלוליט יכולה להיגרם ממגוון רחב של סיבות – גנטיקה ותורשה, חוסר איזון הורמונאלי, עישון, מחסור בשינה, תזונה לקויה, ועוד ועוד.

טיפולי צלוליט במכון ליידי – בכל מקום, לפי בחירתך

אנו במכון ליידי נמצאים כאן כדי לדאוג ליופי שלך! אצלנו, תיהני מטיפולי צלוליט בהתאמה אישית, אשר יתמקדו בכל חלק בגוף בו תחפצי – ברכיים, ירכיים, בטן, ישבן, או כולם ביחד; הכול כדי לגרום לך להרגיש יפה, רעננה, והכי את בעולם!

השאירי פרטים

אז אם גם לך נמאס לסבול את “קליפות התפוז” שהתיישבו על עורך, אל תהססי! השאירי כאן את פרטייך, ואנו נחזור אלייך בהקדם האפשרי כדי לקבוע טיפול ראשון של צלוליט והצרת היקפים במכון ליידי!