כתובת

הלני המלכה 9, ירושלים

התקשרו אלינו

טלפון: 02-6244557

שעות פתיחה

ימי ראשון – חמישי: 9:00 – 19:00 | ימי שישי: 9:00 – 14:00

איך עושים לק ג'ל?

בתחום הטיפוח והיופי אין כמעט אישה שלא עוברת בכל כמה שבועות או חודשים טיפול כלשהו לציפורניים שלה. בשנים האחרונות טיפול של לק ג'ל לציפורניים הפך לאחד מהטיפולי הטיפוח הפופולריים שיש בקרב נשים רבות. 

עבור מי שטרם מכירה את נושא הטיפוח של לק ג'ל לציפורניים ומי שרוצה להעמיק בנושא נרחיב במאמר הבא אודות טיפוח קוסמטי זה. 

מניין הגיע הלק ג'ל?

בטרם כניסת הלק ג'ל לחייהן של נשים רבות, השחקן הראשי והבלעדי כמעט בתחום היה האקריל. שימוש באבקת האקריל הביא נשים רבות לפתח עם הזמן אלרגיות. למול כך, התפתחות תחום הטיפוח באמצעות הלק ג'ל תפס את מקומו של האקריל ומיצב עצמו כמוביל בכל הנוגע לטיפוח הציפורניים עבור נשים בכל בעולם. 

יתרונותיו הבולטים של הלק ג'ל

הלק ג'ל בולט ביכולתו להבטיח לנשים העושות בו שימוש מראה ברמת גימור מבריקה וזאת לעומת הלקים שהורגלו אליהם בעבר. מעבר לכך, לא התגלו תגובות אלרגיות רחבות של חומרי הלק ג'ל כפי שהדבר בא לידי ביטוי עם האקריל. 

היתרון הבולט של טיפוח באמצעות לק ג'ל נוגע לעובדה שמדובר בטיפול שעמידותו מחזיקה עד לשלוש שבועות וזאת בניגוד ללק רגיל שעמידתו היא למספר מועט של ימים. פרק זמן העמידות משתנה ותלוי במידת מקצועיות המניקורסטית, אופן הנחת החומר על הציפורניים ורמת השומניות הטבעית של הציפורן עצמה – ככל שהציפורן שומנית יותר, החומר לא ייתפס בצורה חזקה. בתחום טיפוח זה חשוב לציין שישנו אחוז מועט של נשים בעלות ציפורניים שומניות ששום לק ג'ל אינו מחזיק אצלן. 

יתרון נוסף שחשוב לציין בכל הנוגע ללק ג'ל, נוגע לייבוש החומר. הלק ג'ל פותח באופן המאפשר לו להתייבש באמצעות קרני UV. ייבוש זה מתבצע בתוך מתקן מיוחד המונח על שולחן העבודה של הקוסמטיקאיות ובו מתאפשר ללקוחות להניח את כף היד לייבוש של הלק ג'ל בתוך כחמש דקות. מדובר במכשיר הנחשב זול וזמין לרכישה באתרי אינטרנט רבים במחיר של פחות מעשרים דולרים. 

הסרת הלק ג'ל בבטחה

חשוב להבין שגירוד פני הציפורניים באמצעות כלי מתכת או עץ יכולה לא רק להסיר את הלק עצמו אלא גם חלק משכבת הציפוי הטבעית של הציפורניים עצמן. הדבר יכול להוביל לנזק בשורש הציפורן הנמצא מתחת לעור, למראה של כתמים לבנים והיוצרות חריצים בציפורן. אי לכך, קיימת חשיבות רבה לגבי האופן בו יש להסיר את הלק ג'ל. 

  • גזירת ציפורניים: ככל שהציפורניים קצרות יותר קל יהיה להסיר מהן את הלק ג'ל בקלות. ההסבר לכך נוגע לעובדה שחום הגוף מסייע לאצטון לפרק את הג'ל כשהחלק של הציפורן שגדל ואין תחתיו בשר נחשף לפחות חום. 
  • על מנת לבקע את האיטום של הלק ג'ל חשוב לשייף את שכבתו העליונה. את שיוף השכבה העליונה והמבריקה ניתן לעשות בעזרת פצירה בתנועות שיוף שטוחות. מדובר באקט חשוב שעוזר בהמשך לאצטון לחדור אל שאר שכבות הלק ג'ל.

למעוניינות אנו מציעים גם שירות בניית ציפורניים באקריל

10