כתובת

הלני המלכה 9, ירושלים

התקשרו אלינו

טלפון: 02-6244557

שעות פתיחה

ימי ראשון – חמישי: 9:00 – 19:00 | ימי שישי: 9:00 – 14:00

מה זה הלחמת ריסים?

העיניים הינן איבר ההבעה המשמעותי ביותר בגוף האדם, העיניים משדרות עוצמה, כוח, רוך, חן , מצבי רוח וחיוכים. כל אישה יודעת, שחלק חשוב מאוד מהמראה הכללי שלה הוא המראה של העיניים וכמובן המראה של הריסים גורמים להדגשת העין ותיחומה וכן צבע העניים שבולט יותר. כל אישה ששמה דגש על העיניים תרצה בזוג ריסים אשר ימשוך מבטים.

עד כה רשתות האיפור הציעו סוגים שונים של מסקרות לעיגול, הארכה והבלטה של הריסים .  אך כיום בשוק הקוסמטיקה קיימים פתרונות אחרים וקבועים יותר אשר נותנים מענה לדרישה זו.

אחת מהן היא הלחמת ריסים או הארכת ריסים. השיטה מתאימה בעיקר לנשים בעלות ריסים קצרים או דלילים שתמיד חלמו על ריסים ארוכים ועין מודגשת

בגישה זו מדובר בחיבור של ריסים מלאכותיות באופן חצי קבוע. הטיפול יכול לקחת בין שעה לשעתיים. בטיפול מולחמים שלושים עד שמונים ריסים חדשים לכל עין. הכמות והאורך שלהם יקבעו את זמן הטיפול הנדרש ואת המראה המבוקש.

ההדבקה מתבצעת בריסים העליונים בלבד והריסים מולחמים לריסים הטבעיים של העין באמצעות דבק מיוחד שמיועד להדבקה .  בשיטה זו מבצעים את ההלחמה של כל ריס בנפרד ולא קבוצת ריסים כפי שקורה בשיטות אחרות. התוצאה הסופית היא מראה טבעי של העין משום שהיא נראית טבעית לחלוטין ואיש לא יכול לדעת שמדובר בריסים סינתטיים ולא בריסים טבעיים.

הריסים הסינתטיים מגיעים במספר אורכים, החל מ-6 מ"מ ועד 14 מ"מ, בעוביים שונים – דקים, בינוניים ועבים וכן בצבעים שונים ביניהם שחור, כחול, סגול, חום וגם אדום. בתחילת הטיפול יסמין דואגת לתת תיאום ציפיות ודואגת להתאים גודל, עובי וכמות בצורה הטובה והנכונה ביותר למבנה העיניים ולמבנה הפנים שלה, וליהנות מהמראה המושלם.

הטיפול הראשון אורך בין שעה לשעה וחצי, הטיפול השני שהוא תהליך המילוי וחידוש ריסים רופפים אורכו כחצי שעה לשעה .

כמה זמן הריסים המלאכותיים מחזיקים ?

כשהריס הטבעי נושר כמובן שהריס המודבק נושר איתו. הריסים הטבעיים מחדשים את צמיחתם כל 90-60 יום, לכן רצוי להגיע לביצוע תיקונים כל שלושה שבועות עד חודש.

הדרך היחידה להסיר את הריסים היא באמצעות אדם מוסמך. לוודא שאתן פונות לאיש מקצוע מנוסה או קוסמטיקאית בעלת רישיון שעברה הכשרה מתאימה לביצוע הליך זה. אין לתלוש או לנסות להסיר לבד מחשש בפגיעה בריסים הטבעיות .

מהו טיפול בריסים לאחר התהליך ?

אין להתקלח כ-12 שעות לאחר סיום הטיפול ואחכ לא לשטוף במים חמים את העיינים שכן חום המים עלול לגרום לנשירת הריסים.
אסור להרטיב את העיניים עד להתייבשות מוחלטת של הדבק שכן הדבק יכול לזלוג לעין.  
רצוי לא  להשתמש במסקרה בכלל  או במסקרה רק על בסיס מים.

לתיאום פגישה ופרטים נוספים הלחמת ריסים, הרמת ריסים

הלחמת ריסים