כתובת

הלני המלכה 9, ירושלים

התקשרו אלינו

טלפון: 02-6244557

שעות פתיחה

ימי ראשון – חמישי: 9:00 – 19:00 | ימי שישי: 9:00 – 14:00

מהי שיטת הטיפול LPG?

מזדהים עם התחושה של להיות אחרי אימון כושר חזק ומתבוננים במראה בייאוש נוכח הצלוליטיס שמסרב להיעלם באזור הבטן , האגן, הירכיים והישבן  ?

הצטברות כזו והמראה הגבשושי שהיא יוצרת נגרמים לרוב בשל נטייה גנטית ולא קשורים רק להשמנה. גם לאנשים רזים יש צלוליט, עם זאת, ככל שכמות השומן בגוף עולה, ובמיוחד באזור הירכיים והישבן, כך עולים הסיכויים להיווצרות צלוליט ואף להגדלת השטחים הקיימים.

כיום כבר ברור שהגיל אינו הגורם המרכזי להופעת הצלוליט, שכן ניתן לראותו אצל נשים רבות גם בגילאים צעירים. בנוסף, מסתבר שהצלוליט אינו פגם אסתטי בלבד. יש לו סיבות רפואיות.

פעילות גופנית ותזונה בריאה הן לא מספיקות לבדן לצמצום צלוליט מאזור הירכיים והמותניים.

מהו חברו הטוב של הצלוליט ?

העור ניזוק עקב פגיעה בסיבים האלסטיים. תאי השומן מורחבים ונדחקים מתחת לפני העור, וכך נוצר המראה הגבשושי .

הסיבות לכך יכולות לנבוע מחוסר באיזון הורמונלי, שינויים הורמונליים בגוף כגון הריון, צריכה גבוהה של קפאין , אוכל מעובד וכמובן חוסר בפעילות ספורטיבית .

מכיוון שהנטייה של הגוף ליצור צלוליט היא ברובה בשל השפעה גנטית, דיאטה לבד לא תעשה את העבודה.

הטיפול בצלוליט יכול להתאים לאנשים בכל הגילאים והיא יעילה ביותר לאורך זמן .

הטיפול החדשני באמצעות LPG  הוא הטיפול המתאים לכם .

בשיטת טיפול זו מפזרים את גושי השומן התת עורי ובונים מחדש את הרקמה של העור על ידי הזרמת מחזור הדם וסילוק עודפי השומן העודף מהגוף . הטיפול מזרז את חילוף החומרים ומנקה את הגוף שלנו מפסולת מיותר.

 נשמע מעולה , נכון ? אז איך הטיפול עובד בעצם ?

המכשיר מעסה את רקמת העור ופועל בצורה יניקה עמוקה של תאי העור ומגיע לשכבה עמוקה מתחת לפני העור . במהלך הטיפול המכשיר שואב ומנקה את הנוזלים שהצטברו בין התאים הפגועים ומעורר את זרימת הדם במקום, מה שיוצר חידוש תאים וירידה של נפיחות באיזור. הנוזלים שחסמו את תאי העור מסולקים מהגוף באמצעות ההפרשות שלנו .

עיסוי אינטנסיבי מספיק יעודד את זרימת הדם באיבר שבו יש לך צלוליט. מדובר בעיסוי אינטנסיבי.

שינוי ברקמת השומן התת־עורי לא מתרחש בן־לילה כפי שהוא לא נוצר בן־רגע ולכן תהליך הטיפול הוא משמעותי לאין מכביר. אין זה אומר שהמכשיר תורם לירידה במשקל אלא התוצאות יהיו הצרת היקפים ובצמצום תאי הצלוליט באזור המטופל.

בעקבות הטיפול, תאי השומן מתפרקים, נמנעת אפשרות התפתחות שומן חדש, וזרימת הדם משתפרת. התוצאה הסופית היא ניקוי העור.

ככל שהעור מתבגר, תהליך התחדשות התאים הופך איטי יותר, העור פחות גמיש ומבנה הסיבים רגיש יותר לשינויים.

יתרונות הטיפול ב LPG הן באופי הביצוע הלא פולשני שלו וזמן ההתאוששות המינימאלי LPG היא שיטת טיפול בריאה, אסתטית ואינה פולשנית וניתן לבצעה במצבים שונים לשיקום הגוף לאחר לידה , לאחר ניתוחים ופציעות שונות.

אולי יעניין אותך גם טיפול HIFU

lpg