איפור קבוע

אומנות האיפור מלווה את בני האדם משחר ההיסטוריה. כבר במצרים העתיקה צבעה המלכה קליאופטרה את שפתיה בצבעי ארגמן שהופקו עבורה מתמצית של חיפושיות, ונשות האימפריה הרומית מרחו את עפעפיהן בכחול עמוק ובירוק טורקיז שהופקו ממינרלים מיוחדים. אף על פי שהאיפור של היום אינו מופק עוד מחיפושיות וממחצבים, חשיבותו לא פחתה – והוא עדיין מלווה אותנו בכל מקום. האיפור מאפשר לנו להדגיש את תווי הפנים שאנו גאים בהם, להסתיר את אלו שפחות, ולהוסיף צבע וחיות שמשדרגים את מראנו הטבעי. יחד עם זאת, איפור דורש השקעה, ומהווה לא מעט פעמים מקור לבזבוז של כסף רב ושל זמן יקר.

אנו במכון ליידי מכבדים את הזמן ואת הכיס שלך, ובדיוק בשל כך אנו מציעים לך שלל אופציות של איפור קבוע במחירים הוגנים, שיאפשר לך להיראות מדויקת ונכונה בכל זמן ובכל מצב. אצלנו, איפור קבוע הוא אומנות והתחייבות – בואי לגלות איתנו עולם שלם של יופי טבעי ללא שום מאמץ!

הטיפולים שלנו

השפתיים, יש האומרים, הוא האיבר החושני ביותר בגוף האדם. אנו מדברים איתן, מביעים בעזרתן רגשות, וחשוב מכל – מתנשקים איתן; אז למה שלא יהיו מושלמות? במכון ליידי אנו מציעים שני סוגים של איפור שפתיים – הדגשת קווי מתאר (קונטור) והחדרת פיגמנט פנימי – כדי להבטיח שהחושניות שלך תבוא לידי ביטוי.

ביום-יום אנו ממעטים לייחס חשיבות לגבות – אך הגבות הוא אחד הדברים המשפיעים ביותר על הבעת הפנים שלנו. גבות עבות מדי, דלילות מדי, או חסרות, עלולות להשפיע מאוד על הרושם שאנו יוצרים – וניתנות לתיקון בקלות! עם שיטת השערה ועם שנים של ניסיון מקצועי, אנו במכון ליידי נעניק לך את הגבות המושלמות שתמיד חלמת עליהן.

צביעת עפעפיים, הדגשת הריסים, או שניהם – לאיפור העיניים חשיבות עליונה בהדגשת צבעה הטבעי של עין, בהבלטת תווי הפנים, ובהסתרת אי-הסימטריה הטבעית שלהן. צוות הקוסמטיקאיות המקצועיות והמנוסות של מכון ליידי ישמח לסייע לך להעניק לעינייך ברק חדש, באמצעות איפור קבוע עשיר ומוקפד

בימינו, להיות גבר מטופח זו כבר מזמן לא בושה! אנו במכון ליידי נסייע לך להבליט את הקווים הטבעיים שהזמן קצת שחק, לחדש גבות דלילות ופגומות, ולהוציא לאוויר העולם את יופיו של הגבר הפנימי שבך.

טבעי זה יפה

התוצאה של איפור מושלם ככל שיהיה לעולם איננה טבעית, האיפור הינו שכבה נוספת על עור הפנים שקשה לטשטש את הקיום שלו. גם איפור איכותי של חברות מובילות מתקבל בצורה של מריחה של צבע, הטבעיות והחן שיש לצבע הטבעי אין לו מתחרים בשום סוג של איפור, האיפור הקבוע מהווה פתרון אידיאלי

הוויה של הופעה

איפור קבוע נעשה בשיטה של החדרת הצבע לעור בטכניקה ייחודית, כך שהתוצאה היא איפור לצמיתות בעל מראה טבעי, המראה הטבעי יוצר תדמית של אישה יפה, בעלת עור חלק עם גוון יפה תמיד. מראה מבריק, צעיר ורענן. בלי  מגבלה של מזג אוויר ומצב בריאותי. התוצאה היא תמיד יפיפייה.

איכות חיים של איפור מדהים

ניתן לציין שנשים שהשקיעו באיפור קבוע מברכות על הצעד שכולו מעלה, הן מדווחות על מחמאות מכל המכרים ועל איכות חיים ורוגע בכל מצב ובכל מזג אוויר. מראה הפנים הינו מלא ברק וחינניות, בעל צבע טרי ללא מגבלה. הן חוסכות בכל חודש את העלויות הגבוהות של מוצרי האיפור וחוסכות זמן יקר של טיפוח יום יום מול המראה.

השאירי פרטים

אז אם גם את רוצה לחוות את הפלא של מכשיר ה-HIFU, ליהנות מהשירות המקצועי והמסור ביותר, ולהחזיר לפנייך את ברק הנעורים, אל תהססי! השאירי את פרטייך, והצטרפי לעשרות לקוחות מאושרות.