הסרת שיער בשעווה

קיץ חם שמצריך חשיפה של אברים שהיו מכוסים כל החורף, סיטואציה אינטימית עם בן הזוג החדש, או סתם תחושה של היגיינה אישית – הסרת שיער בשעווה היא פעולה הכרחית שאנו נדרשות לה במגוון מצבים בחיים. אנו במכון ליידי מציעים את טיפולי השעווה המקצועיים ביותר, שיבטיחו לך מראה חלק ורענן לצד מינימום של כאב!

שיטת השעווה – עם ניסיון של מאות שנים לא מתווכחים

הסרת שיער בשעווה היא אחד מן הטיפולים הקוסמטיים העתיקים ביותר בהיסטוריה. היתרונות המרכזיים שלה הם התוצאות המיידיות ומידת הגימור המצוינת; בניגוד לגילוח, אשר מסיר רק את חלקה העליון של השערה, השעווה עוקרת את השערה מבסיסה שמתחת לעור. כך, יוצר טיפול הסרת השיער בשעווה עור משיי וחלק ללא עקצוצים ובליטות, אשר נותר כך בין חמישה לשבעה שבועות מיום הטיפול.

שעווה במכון ליידי – כשמקצועיות ועדינות נפגשים

לצד יתרונותיה הבולטים, קיים בטיפול הסרת השיער בשעווה חיסרון אחד משמעותי – היותה השיטה הכואבת ביותר להסרת שיער. לכן, חשוב שהטיפול ייעשה ביד מקצועית ומיומנת, אשר תמזער את הכאב למינימום ותמנע אדמומיות ופציעות מיותרות. אצלנו במכון ליידי, תפגשי רק קוסמטיקאיות מקצועיות ועדינות, שמבינות שלצד היופי גם הנוחות חשובה מעין כמוה. אנו נעניק לך טיפול מסור, איכותי, ומגוון מן הפנים ועד לכפות הרגליים, אשר יותיר אותך חלקה, רעננה ונשית!

השאירי פרטים

אז למה את מחכה? בואי להפוך את עורך לחלק ונעים למגע! השאירי כאן את פרטייך, ואנו נחזור אלייך בהקדם כדי לקבוע טיפול להסרת שיער בשעווה במכון ליידי!