הסרת שיער בלייזר – טכנולוגיית SHR

הדרך הידועה והפופולרית ביותר להסרת שיער באופן קבוע היא באמצעות טיפולי לייזר. אולם, מעטים מודעים לכך שבין טיפולי הלייזר השונים קיימים הבדלים לא מבוטלים, שמשפיעים על יעילות הטיפול, על איכות התוצאה, וכמובן גם על מידת נוכחותם של תופעות הלוואי. אנו במכון ליידי מחויבים למקצועיות ולבטיחות, ולכן אנו בוחרים לבצע את טיפולי הלייזר שלנו בטכנולוגיית ה-SHR – השיטה היעילה והבטוחה ביותר שקיימת כיום להסרת שיער באופן קבוע.

כיצד עובדת הסרת שיער בלייזר?

כל טיפולי הסרת השיער בלייזר מתבססים על אותו עיקרון – החדרת אנרגיית חום באמצעות קרני לייזר ממוקדות. אנרגיית החום שבלייזר משמידה את בסיסו של זקיק השיער, ובכך מביאה למותה של השערה ומונעת את צמיחתה החוזרת. כדי להגיע לבסיס השערה, נקלטות קרני הלייזר החמות בפיגמנט המלנין – החומר שאחראי על צבע השערה, ונמצא לכל אורכה. 

מה מייחד את טכנולוגיית ה-SHR?

בטכנולוגיות לייזר שאינן SHR, ההקרנה מתבססת על קרן לייזר אחת חזקה הנפלטת מן המכשיר בתדירות גבוהה. בעוד שעוצמתה הגבוהה של הקרן בטיפולים מסוג זה מביאה לכך שזקיקי השיער נהרסים במהירות וביעילות, היא גם מהווה סיכון לא מבוטל; עוצמתה הגבוהה של הקרן עלולה לגרום לכך שגם המלנין אשר נמצא במקומות שאינן השערה עצמה – כמו תאי העור הסובבים אותה – יקלטו את אנרגיית החום, מה שיגרום לכוויות קשות על העור. לעומת זאת, טכנולוגיית ה-SHR מתבססת על מספר קרניים בעוצמה נמוכה יחסית אשר מוקרנות בו זמנית על האזור הרצוי. פיזור הקרניים והשימוש בעוצמה נמוכה מוביל לכך שאנרגיית החום תיקלט רק במלנין שנמצא בשערה, ולא בזה שנמצא בתאי העור הסובבים אותה. כך, מנוטרל הסיכוי לפגיעות עור ולכוויות בלתי רצויות. בנוסף, טכנולוגיית ה-SHR הוכחה כיעילה על כל סוגי צבע העור והשיער, בניגוד לטכנולוגיות לייזר אחרות שאינן עובדות כהלכה על בעלי עור כהה ועל בעלי צבע שיער בהיר.

השאירי פרטים

אז אם גם את רוצה להיפטר מהשיער אחת ולתמיד אך לא מוכנה להתפשר על הבריאות שלך – אנו במכון ליידי מספקים לך את האלטרנטיבה! השאירי כאן את פרטייך, ואנו נחזור אלייך בהקדם כדי לקבוע טיפול ראשון להסרת שיער בלייזר (SHR) במכון ליידי!