בניית ציפורניים באקריל

ציפורניים יפות ומטופחות הן חלק מטיפוח כללי וממראה אסתטי. לרוב הנשים, שמירה על ציפורניים טבעיות ומטופחות היא משימה כמעט בלתי אפשרית, בשל אורח החיים המצריך טיפול במטלות הבית, עבודה וטיפול בילדים. כמו כן, לא כל הנשים זכו בציפורניים חזקות המצליחות לשרוד את השגרה היום יומית בלי להישבר ולהתפצל. יש נשים שוויתרו מראש על ציפורניים מטופחות, ויש מי שלא מוכנות להתפשר על מראה ידיים מלוטש, ובוחרות בדרך קלה ופשוטה של בנייה באקריל, המאפשרת לשמור על אסתטיות הציפורניים המטופחות לאורך זמן כחלק מטיפול בניית ציפורניים. בנייה באקריל היא שיטה שהפכה רווחת בשנים האחרונות לאור קלות הטיפול והשמירה על יופי, חוזק וברק במשך זמן רב. בשיטה זו ניתן לעצב כל מבנה של ציפורן על פי בחירה, גם כאשר המבנה הטבעי אינו אסתטי מספיק.

שלבים בבניית ציפורניים באקריל

  1. יש להכין את הציפורן הטבעית לתהליך על ידי שיוף ודחיסת העור שמסביב לציפורן לצדדים. משייפים היטב את הציפורן בעזרת פצירה, ואם נותר עור מסביב לציפורן, גוזרים אותו עם צבתית ומנקים את הציפורן משאריות שומן באמצעות אלכוהול.
  2. בונים את הציפורניים. מתאימים תבנית (ציפורן מלאכותית) על הציפורן הטבעית, כך שלא יהיה רווח בינה ובין הבסיס ומדביקים עם דבק מיוחד.
  3. משייפים את הציפורניים לצורה הרצויה על פי בחירה ומנקים את השאריות.
  4. מורחים פריימר באזור הציפורניים הטבעיות, כדי לחבר בין חומר האקריל לציפורן הטבעית למניעת התנתקות והתרוממות של הציפורן המלאכותית. הפריימר מחליק את הציפורן, מסייע לחיזוק והגנה ומעניק לה מראה בריא, צבע טבעי ואף מחזק את עמידות הלק. 
  5. טובלים מכחול המתאים לבנייה בשיטה זו בנוזל אקריל ובאבקת אקריל, כך שעל המכחול נוצר כדור. מניחים אותו על הציפורן תוך פיזור בשכבה דקה יותר בבסיס ועבה יותר לקראת מרכז הציפורן.
  6. באמצעות משייף או מכונת שיוף מיישרים ומחליקים כך ששכבת האקריל לא תתרומם.
  7. מיישרים את הציפורניים, משייפים להחלקה מלאה ומורחים שמן על עור הקוטיקולה שמסביב לציפורן.
  8. הגענו לשלב הכי מהנה שבו ניתן לעצב את המראה הרצוי של הציפורניים, למרוח לק בצבע אחד או בצבעים שונים, להוסיף מדבקות, יהלומים, אבנים, ציורים ובעצם אין סוף אפשרויות של יופי.

יתרונות בניית ציפורניים באקריל

שיטת הבנייה באקריל משלבת את היכולת לעצב כל ציפורן למראה הרצוי תוך כיסוי מלא של פגמים טבעיים. חומר האקריל חזק מאוד, מתייבש בקלות ועמיד לאורך זמן. העיצוב על הציפורניים מאפשר מגוון ושילוב של צבעים, הנשארים כפי שהם לאורך זמן. מי שיודע כיצד להשתמש בשיטה זו, מבין את יתרונותיה, את קלות העבודה ואת מגוון העיצובים שהיא מאפשרת. אנו בליידי יודעים לעצב כל ציפורן למראה הרצוי ללקוחותינו במקצועיות. אם את רוצה ציפורניים אסתטיות, מבריקות וחזקות, אנו בליידי נשמח להזמין אותך לטיפול.

למעוניינות, אנו עושים גם צביעת ציפורניים בלק ג’ל

בניית ציפורניים באקריל

השאירי פרטים

אז אם גם את רוצה להנות מבניית ציפורניים , אל תהססי! השאירי את פרטייך, והצטרפי לעשרות לקוחות מאושרות.