בניית ציפורניים

ציפורניים ארוכות ומטופחות הן אחד המרכיבים המרכזיים ביותר ביצירתו של מראה אלגנטי, מרשים ומעודן. באמצעות טיפולי בניית הציפורניים האיכותיים והמקצועיים של מכון ליידי, תוכלי להבטיח לעצמך את המראה האצילי שתמיד חלמת עליו, כך שיישמר לאורך זמן וידרוש ממך מינימום מאמץ!

הטיפולים שלנו

בשיטה זו, הציפורניים נמשחות בשכבות מרובות של ג’ל עמיד, אשר מתקשה תחת מנורת אולטרא-סגול מיוחדת. שיטת הג’ל מקנה ציפורניים בעלות מראה טבעי ועדין, ולא דורשת שיוף מאסיבי של הציפורן האמיתית אשר עלול לפגום בבריאותה. בנוסף, החומר ממנו עשוי הג’ל הוא חומר קל ואוורירי, מה שמאפשר לציפורן הטבעית שלך לנשום ומונע התפתחות של נגעי עור כמו פטרת הציפורניים.
שיטת הג’ל מתאימה למי שמעוניינת בציפורניים קצרות יחסית, המשוחות בצבע אחיד. חשוב לציין שבשיטת הג’ל לא ניתן לבנות ציפורניים ארוכות במיוחד, וזאת משום שהג’ל הוא חומר עדין ושברירי יחסית.

בשיטה זו, משייפים את הציפורן הטבעית, ולאחר מכן מדביקים מעליה ציפורן בנויה באמצעות דבק מיוחד ואבקת אקריל. שיטת האקריל מספקת ציפורניים ארוכות ומהוקצעות ביותר, אשר לא נשברות בקלות וכמעט ולא נסדקות. בנוסף, מאפשרת שיטת האקריל מגוון בלתי-נדלה של אופציות לקישוט – מצבע אחיד ובולט, דרך ציורים מיניאטוריים, ועד להדבקה של יהלומים וקישוטים שונים על הציפורן המלאכותית. שיטת האקריל מתאימה למי שחפצה בציפורניים שיהיו עמידות בכל מצב, ושיבלטו במיוחד באורכן, בצבען ובצורתן.

בניית ציפורניים – לסייע לטבע היכן שצריך

לצערנו, לא כל הנשים התברכו ביכולת הטבעית לגדל ציפורניים איכותיות בעלות הצורה והאורך הרצויים. למעשה, הציפורניים של רוב רובן של הנשים נוטות להיסדק, להישבר ולהישחק בקלות, וזאת בהשפעת אורח החיים המודרני שכולל דאגה למטלות הבית, טיפול בילדים, או הקלדה ממושכת בעבודה. אך למרות הפעולות היום-יומיות אשר שוחקות את הציפורן, ואף על פי שהטבע לא חנן אותך בציפורניים המושלמות – אין שום סיבה שתתפשרי על היופי שלך! באמצעות טיפולי בניית הציפורניים במכון ליידי, תוכלי לשמור על ציפורניים יפות ומטופחות לאורך זמן. הן יעמדו באורח החיים המהיר שלך, ויגרמו לכל מי שמסביבך לומר “וואו!”.

השאירי פרטים

אז אם גם את רוצה ציפורניים מעוצבות, נוצצות, ועמידות בכל שעות היום – למה את מחכה? השאירי לנו כאן את פרטייך, ואנו נחזור אלייך בהקדם האפשרי כדי לקבוע תור לבניית ציפורניים באקריל או בג’ל במכון ליידי!