כתובת

הלני המלכה 1, ירושלים

התקשרו אלינו

טלפון: 02-6244557

שעות פתיחה

ימי ראשון – חמישי: 9:00 – 19:00 | ימי שישי: 9:00 – 14:00

הסרת שיער

שיער גוף הוא אמנם תופעה טבעית לחלוטין, אך מי אמר שכל מה שטבעי הוא בהכרח רצוי? בעוד שבקרקפת, באזור הגבות ובזקן הגברי השיער ממלא תפקיד אסתטי חשוב, במקומות אחרים בגוף ריבוי שיער יוצר מראה מוזנח, מלוכלך, ובעיקר לא נעים. אצלנו במכון ליידי, תקבלו את טיפולי הסרת השיער המקצועיים ביותר, שיסייעו לכם להיפטר מהשיער הטורדני ולהיראות יפים ואסתטיים מתמיד!

הטיפולים שלנו

אצלנו במכון ליידי המקצועיות והבטיחות הן מעל לכל. לכן, אנו עובדים עם מכשירי הסרת שיער בטכנולוגיית SHR – מכשירים המתבססים על טכנולוגיית הלייזר הקלאסית, אך מבטיחים יעילות רבה יותר ממכשירי לייזר אחרים ואינם פוגעים כלל בעור. טכנולוגיית ה-SHR תוקפת אך ורק את המלנין הנמצא בשערה, ומביאה להרס ממוקד ויעיל של זקיקי השיער במקומות הרצויים מבלי להשפיע על כלי הדם ועל שכבות העור המקיפים אותם.

השיטה הקלאסית והידועה מכולן – אך אצלנו במכון ליידי, ללא כאב וסבל! הקוסמטיקאיות המיומנות והמסורות שלנו יעניקו לכם טיפולי שעווה עדינים ומדויקים, שיסירו את השיער המציק מן המקומות הרצויים ויותירו אתכם נקיים, מסודרים, ובעיקר – חלקים.

במאה ה-21, גם גברים רוצים להיראות טוב – ואין שום סיבה ששיער הגוף יגביל אותם! אצלנו במכון ליידי תוכל ליהנות מטיפולי לייזר ושעווה שיוציאו ממך את הגבר החדש שבך, ללא סבל או כאב מיותרים! בין אם בגב, בכתפיים, בעכוז או במפשעות – טיפולי הסרת השיער שנעניק לך יסייעו לך לרענן את המראה ולהיות מסוקס ואסתטי מתמיד!

שיער גוף – כמה עובדות מעניינות

כמות השיער על הגוף האנושי משתנה בין אדם לאדם, ואף בין אנשים בעלי פיגמנט שיער שונה. מספר השערות על הגוף יכול לנוע בין 90 ל-100 אלף, כאשר בעלי שיער כהה נוטים להיות שעירים יותר מבעלי שיער בהיר. כל שערה צומחת על בסיסו של זקיק שיער, ששורשו נמצא בשכבות העמוקות של העור. אדם נולד עם כל זקיקי השיער שאי-פעם יהיו לו – כ-5 מיליון בממוצע – ואלו מצמיחים שיער ומתים לאורך החיים. ביום, מאבד אדם בין 40 ל-100 שיערות.

אז איך נלחמים בשיער לא רצוי?

אנו במכון ליידי מודעים לחוסר הנוחות ששיער עלול לגרום כשהוא צומח במקומות לא רצויים, ונמצאים כאן כדי לסייע לכם להיפטר ממנו ביעילות, במקצועיות, ובמהירות.

השאירי פרטים

אז למה אתם מחכים? בואו להיות חלקים ויפים! השאירו כאן את פרטיכם, ואנו נחזור אליכם בהקדם לקביעת תור להסרת שיער במכון ליידי!