הרמת ריסים

את ודאי מכירה את הרגע הזה, בפתחו של עוד יום עמוס, כשאת עומדת מול המראה ומורחת מסקרה בבהילות ובמהירות כדי לא לאחר לפגישה החשובה או להספיק לשים את הילדים בבית הספר. מרוב לחץ המסקרה נמרחת בשולי החולצה, החומר לא נראה אחיד על הריסים, ואת מסיימת את טקס ההתאפרות עם מפח נפש וכמעט מאחרת למקום אליו פנייך מועדות. באמצעות טיפול הרמת ריסים אחת לחודשיים במכון ליידי, כל ההתעסקות הזו יכולה להיחסך לך – וריסייך יהיו מעוגלים וארוכים כמו שלא היו עוד מעולם!

הרמת ריסים – מה זה בעצם אומר?

טיפול הרמת הריסים הוא תהליך קוסמטי שאורך כ-45 דקות בלבד, במסגרתו נמרח על ריסייך חומר מיוחד ועשיר בקרטין המזין את שערת הריס. החומר מקבע את ריסייך הטבעיים בצורה מעוקלת, משווה להם מראה ארוך ומודגש יותר, ואף צובע אותם בגוון שחור בוהק המבליט את צבעם הטבעי. כשטיפול הרמת הריסים נעשה בידיה של קוסמטיקאית מנוסה, כמו הקוסמטיקאיות שלנו במכון ליידי, הוא כלל לא מורגש – ואפילו נעים. בתום הטיפול תיהני ממבט חושני ומהפנט לאורך זמן, וריסייך הטבעיים יקבלו את צורת המניפה המדהימה שניתן לראות אצל כוכבות הסרטים ההוליוודיים.

הרמת ריסים – תחזוקה

משום שטיפול הרמת ריסים הוא טיפול טבעי לחלוטין המתבסס על שערות הריס הטבעיות (וזאת לעומת טיפולי הלחמה או שזירה של ריסים, המתבססים על ריסים מלאכותיים), משך ההשפעה של הטיפול זהה לאורך חייו של הריס – בין חודשיים לשלושה. על מנת שהאפקט יישמר באופן מיטבי, מומלץ למרוח על הריסים מסקרת קרטין, אשר מזינה אותם ושומרת על בוהק הפיגמנט שנמרח במהלך הטיפול לאורך זמן. כדי להבטיח שהשפעת הטיפול אכן תימשך לאורכם של בין חודשיים לשלושה חודשים, במשך יומיים מרגע הטיפול מומלץ שלא לשהות במקומות לחים (כמו סאונה או ג’קוזי), להימנע ממגע ישיר של הריסים עם מים, ולא למרוח סרומים וקרמים מזינים באזור העיניים.

השאירי פרטים

אז אם גם את רוצה להיפטר מהצורך במסקרה ובכל זאת לא לוותר על מבט מצועף שמתהדר בריסים מרשימים, למה אתה מחכה? השאירי לנו את פרטייך, ואנו נחזור אלייך בהקדם לקביעת תור להרמת ריסים במכון ליידי!