לק ג'ל

בקצב החיים המהיר והעמוס מעטות הנשים המצליחות לשמור על ציפורניים מטופחות לאורך זמן. אם בעבר היו כאלו שהסתפקו בטיפוח אחת לשבוע, שלא שרד את הניקיונות, המטלות והריצות הרי שהיום אפשר לבחור בפתרון קל, פשוט, נגיש ויפה ביותר- בניית ציפורניים בלק ג’ל. מהו לק ג’ל? במה הוא שונה מבניית ציפורניים רגילה? מה השלבים במריחת לק ג’ל וכיצד מסירים אותו? כל התשובות לפניכן.

במה שונה לק ג’ל מבניית ציפורניים רגילה?

בעבר, כאשר אישה רצתה ליהנות ממראה ציפורניים עמיד וחזק לאורך זמן היא בחרה בבניית ציפורניים, העניין הוא שלא לכל אחת זה התאים בשל הסיבות הבאות: חשש מהרס הציפורן הטבעית, המחויבות החודשית בחידוש הבנייה והיעדר הגמישות וחשש שהבנייה תיהרס או תישבר בשל עבודות כפיים. מנגד, בשנים האחרונות פותח הלק ג’ל- פתרון חדשני ונח שמשלב בין היופי והאיכות שבבניית ציפורניים יחד עם הפשטות והקלילות שבמריחת לק רגיל.

מה זה לק ג’ל?

לק ג’ל הוא לק עמיד במיוחד המבוסס על תרכובת של ג’ל טהור הנמרח בכמה שכבות, בשונה מלק רגיל שדוהה ומתקלף במהירות ודורש זמן ייבוש. לק ג’ל שומר על הגוון הבוהק והחדש, אינו מתקלף ומתייבש במהירות וביעילות באמצעות מכונת ייבוש. ניתן למרוח אותו בגוון אחיד או בשילוב שניים או שלושה גוונים, ליצור דוגמאות ולהוסיף מדבקות.

שלבי ההכנה טרם מריחת הלק ג’ל

יש להכין את הציפורניים לפני שנתחיל במלאכת המריחה. הדבר הראשון הוא להסיר את הלק הקודם ולשייף את  הציפורן לפי הסגנון שאנו מעדיפות ואוהבות בדומה לכל מניקור ניתן לעצב את צורת הציפורן עם גימור עגול, מרובע או משולש וקביעת האורך הרצוי לטעמנו האישי.

כעת נוכל לבחור את הגוון או גוונים במידה ואנו מתכננות ריבוי צבעים על הציפורניים, את העיצוב שיופיע על הציפורן ואם הוא יכלול גם ציור או תוספת של אבני נוי

שלבי מריחת הלק וייבושו

מריחת הלק נעשית בארבע שכבות שביניהן ולאחריהן מבוצע תהליך של ייבוש באמצעות טכנולוגיית לד. השכבה הראשונה היא שכבת הבסיס ומטרתה לנטרל את השומניות של הציפורן, השכבה השנייה היא שכבת בסיס נוספת שמטרתה לחבר בין הלק אל הציפורן, בשכבה השלישית מורחים את הלק הג’ל ולאחריו מורחים שכבת כיסוי נוספת המעניקה ברק. רק לאחר מריחת ארבעת השכבות, יבוצע ייבוש הלק באמצעות מכונת ייבוש מקצועית בטכנולוגיית לד, הייבוש הסופי אורך כשעה כאשר בסוף התהליך נדאג להזין את הידיים בקרמים מטפחים, ועכשיו נוכל לבצע כל פעולה ללא חשש ממריחה או פגימה בתוצאה הסופית.

הסרת הלק ג’ל מהציפורניים

לק ג’ל עמיד לאורך זמן ואינו מתקלף, אך שלושה שבועות הוא פרק הזמן המקובל לחידוש בעקבות צמיחת הציפורניים. תהליך הסרת הלק מתבצע בשני אופנים: באמצעות מסיר לק מסוג אצטון ונייר כסף או באמצעות משייפת ששומרת על השכבה החיצונית של הציפורן. שתי השיטות יעילות, מהירות ושומרות על הציפורן הטבעית.

למעוניינות, ניתן גם לעשות בניית ציפורנים באקריל

השאירי פרטים

אז אם גם את רוצה להנות מעיצוב ציפורניים ולק ג'ל יפיפה, אל תהססי! השאירי את פרטייך, והצטרפי לעשרות לקוחות מאושרות.