איפור קבוע לגבות

הגבות הן אחד החלקים המשפיעים ביותר הבעת הפנים שלנו, וגבות מסודרות ונקיות אחראיות על הרושם האסתטי הכללי שיוצר מבטינו. איפור קבוע בגבות יאפשר לכם להבטיח שהבעת הפנים שלכם תהיה תמיד נעימה וקורנת, ולא תושפע מרחצה בבריכה או בים, מהתעוררות משינה, או מסתם עוד יום מעייף

הגבות – קו קטן שעושה שינוי גדול

אנו נוטים שלא לשים לכך לב, אך לגבות יש תפקיד מכריע בנראות של פנינו. גבות נמוכות ומעוקלות מדי כלפי מרכז הפנים יוצרות מראה זעוף וכעוס, בעוד שגבות גבוהות ומעוקלות כלפי חוץ נותנות רושם מזמין ומחייך; גבות דקות ודלילות עלולות לגרום לעין להיראות שקועה וחיוורת, בעוד שגבות עבות ועשירות מבליטות את יופיה הטבעי ואת צבעה; וחוסר בגבות, שעלול לנובע ממחלה או מצלקת, יוצר מראה לא נעים ולא אסתטי. אנו במכון ליידי מודעים לחשיבותן של הגבות, ומזמינים אתכם לעצב אותן באופן מקצועי וביד אומן, כדי שתמיד תיראו צעירים, חיוניים, ומסבירי פנים!

כמובן, אנו במכון ליידי יודעים שהבטיחות היא מעל לכול! לכן, חשוב לנו לציין בפנייך שמכשיר ה-HIFU הוכח כבטוח לחלוטין, ושהשימוש בו אושר בשנת 2014 ע”י מנהל המזון והתרופות האמריקאי.

עיצוב גבות בשיטת השערה

אנו במכון ליידי דואגים להקפיד על דיוק ועל נאמנות למראה אותו תכננה אמא טבע, כדי לשוות לגבותיכם מראה עדכני שישתלב בפניכם באופן טבעי ובלתי מורגש לחלוטין. לכן, האיפור הקבוע לגבות במכון ליידי נעשה אך ורק באמצעות “שיטת השערה”. בשיטה זו, נצייר לכם גבות חדשות שערה אחר שערה, בצורה שתחקה באופן מדויק את כיוון הצמיחה הטבעי של שערות הגבה שלכם ואת צבען. היכולת לבצע עבודת נמלים שכזו כהלכה, ולהתאים את צבע הגבה לצבע העור כך שייראה אמיתי, דורשת מיומנות ומקצועיות. זו הסיבה לכך שאינכם רוצים להפקיד את גורלן של גבותיכם החדשות בידיו של כל אחד, ולכך שכשאתם בוחרים לעשות זאת במכון “ליידי”, אתם יכולים להיות רגועים; הקוסמטיקאיות של מכון ליידי הם מהמנוסות ביותר בשוק, ויעניקו לכם בסבלנות ובהקפדה בדיוק את הגבות אותן רציתם!

איפור קבוע בגבות – לא רק קוסמטיקה

מעבר לכאב ולסבל הפיזי, מחלות ופציעות עלולות לגרום לשינויים דרמטיים במראה אשר גוררים אחריהם התמודדות נפשית לא מבוטלת. לצערנו, לא מעטים הם האנשים אשר מאבדים את גבותיהם לחלוטין כתוצאה משריפה, מצלקת, ומטיפולי כימותרפיה; אנו במכון ליידי יכולים לסייע, ולהעניק לכם גבות חדשות שיחזירו לכם את מראכם הקודם, ויקלו ולו במקצת על הקושי הרב.

השאירי פרטים

אז אם גם אתם רוצים מראה רענן ועדכני, ואם גם לכם חשוב שגבותיכם יהיו מושלמות בכל מצב, אל תהססו! השאירו כאן את פרטיכם, ואנו נחזור אליכם בהקדם כדי לקבוע טיפול ראשון של איפור קבוע לגבות במכון ליידי!