איפור קבוע לעיניים (אייליינר)

מה כבר לא נאמר על העיניים? הן החלון לנשמה, הדרך שלנו להביע רגשות, והדבר הראשון שמסתכלים עליו כשפוגשים באדם חדש. על מנת לנצל את מלוא פוטנציאל היופי הנשי והפיתוי שטומנות בחובן העיניים שלך, חשוב לדאוג שיבלטו וינצצו. אנו במכון ליידי מאפשרים לך לעשות בדיוק את זה, באמצעות האייליינר הקבוע המקצועי ביותר שתמצאי בשוק!

איך מתבצע איפור קבוע לעיניים?

את האיפור הקבוע לעיניים ניתן לבצע בשתי דרכים, המתבססות על טכניקת ההחדרה של פיגמנט טבעי לשכבות העליונות של עור העפעפיים. דרך אחת היא קביעתן של נקודות קטנות וצפופות בין הריסים, ודרך שנייה היא משיחתו של קו עדין לאורך קו הריסים ובקצה העפעף. באיזו דרך שלא תבחרי, האפקט יהיה זהה – הדגשתו של קו הריסים באופן שיבליט את צבע העין, יתקן אי-סימטריות טבעית בפנים, וישווה לעינייך בוהק חדש ואטרקטיבי.

אייליינר קבוע בעיניים – לא פחות מאומנות

הוספתו של אייליינר קבוע בעיניים יכולה לשדרג עד מאוד את המראה הכללי של פנייך אם היא מבוצעת ביד בוטחת ובאופן מקצועי, אך יכולה להיות אסון אסתטי אם היא נעשית באופן רשלני וחובבני. נטייה קטנה שלא במקום במשיחת הקו, פספוס של נקודה או שתיים בין הריסים, או בחירתו של צבע לא הולם – והאפקט כולו יורד לטמיון ויוצר מראה לא נעים ואף מעוות. בדיוק בגלל זה, אנו במכון ליידי מעסיקים רק קוסמטיקאיות מקצועיות ומוסמכות, שמבצעות את העבודה ביד אומן. אצלנו, את יכולה להיות בטוחה שהאייליינר הקבוע שלך לא יהיה אלא הצלחה מסחררת!

והכי חשוב – האייליינר הקבוע בעיניים לא כואב ולא נעלם!

נשים רבות חוששות לפנות לאופציה של אייליינר קבוע מתוך פחד מכאב במהלך הטיפול. נכון – החדרתו של הפיגמנט לעור העפעפיים אכן דורש מעורבות של מחט עדינה, אשר עלולה לגרום לאי-נוחות לא מבוטלת בקרב המטופלת; אך אצלנו במכון ליידי, אנו מקפידים להשתמש רק באמצעי האילחוש וההרדמה המתקדמים והאיכותיים ביותר בעולם, כך שלא תרגישי בדבר לאורך הטיפול כולו! פרט לאדמומיות קלה ולגלד שיופיע כיומיים לאחר הטיפול, האייליינר הקבוע לא מותיר אחריו שום תופעות לוואי. והחדשות הטובות ביותר – מרגע הטיפול הראשוני, מחזיק האייליינר הקבוע  לכשלוש שנים!  

השאירי פרטים

אז אם גם את רוצה עיניים המשדרות חושניות וברק, ומאסת במריחות חוזרות ונשנות של העפעפיים – למה את מחכה? השאירי את פרטייך כאן, ואנו נחזור אלייך בהקדם האפשרי לקביעת טיפול ראשון של אייליינר קבוע במכון ליידי!