איפור קבוע לשפתיים

השפתיים הן סמל עולמי לעדינות, לחושניות, ולנשיות. בדיוק בשל כך, העיסוק בהן הוא משהו יום-יומי בשגרתה של כל אישה. מי מאיתנו לא מבזבזת שעות ארוכות בתהליך המפרך והמייגע של מריחת השפתון? החלקת יד עדינה ויציבה, מצמוץ שפתיים, תיקון, הסרה, וחוזר חלילה – לטפח את השפתיים כהלכה הוא תהליך שדורש זמן ומיומנות, אשר לא בהכרח עומדים לרשותנו. אנו במכון ליידי מציעים לך שני סוגי טיפול של איפור קבוע לשפתיים, אשר יחסכו לך את ההתעסקות המיותרת וישוו לשפתייך מראה עשיר וחושני בכל זמן ומצב.

הבלטת קווי המתאר של השפתיים – קונטור

טיפול זה מיועד למי שמעדיפה התערבות מעט יותר עדינה, ולמי שקו שפתיה אינו ברור ומודגש מטבעו. באמצעות הבלטת קווי המתאר של השפתיים נוכל לשוות להן מראה ברור וחד יותר, ולדאוג שקווי ההבעה שבקצוות הפה והשפה העליונה יודגשו. הבלטת קווי המתאר של השפתיים צריכה להיעשות תוך חשיבה על הזדקנותו הטבעית של העור ועל הקמטוטים המיקרוסקופיים המחזקים אותם מאליהם – ולכן חשוב שתבוצע ביד בוטחת ומיומנת, כמו שתוכלי למצוא אצל קוסמות היופי המוכשרות שלנו במכון ליידי.

מילוי השפה בצבע

בטיפול זה, אנו מזריקים לשפתיים פיגמנטים המבוססים על חומרים טבעיים, על מנת להבליט את צבען המקורי ולשוות להן מראה חי ובשרני. עקב העובדה שהאיפור הקבוע מחזיק מעמד לאורך זמן (עד כשלוש שנים), אנו ממליצים בחום שלא לבחור בצבע בוהק או מלאכותי מדי, ולשאוף להתאימו כמה שיותר לגוון הטבעי של שפתייך. אם תרצי לרענן, תמיד תוכלי למרוח שפתון רגיל בצבע עז לחיזוק האפקט של האיפור הקבוע. תהליך ההתאמה של גוון הפיגמנט והזרקתו לשפתיים הוא לא פחות מאומנות – וכשאת בוחרת לעשות אותו אצלנו, את יכולה להיות בטוחה שמי שתטפל בך היא לא פחות מאומנית.   

אצלנו במכון ליידי, תקבלי שפתיים חדשות ורעננות ללא כאב!

אנו במכון ליידי מאמינים שבשביל יופי לא צריך לסבול! לכן, אנו מקפידים על רכישתם של הפיגמנטים האיכותיים ביותר בשוק, לצד עבודה עם חומרי ההרדמה החזקים והבטוחים ביותר שיש. איפור קבוע לשפתיים במכון ליידי הוא חוויה נעימה ומחייה, שתותיר אותך מרוצה, חיונית – ויפה יותר מאי פעם. חשוב לציין, כמובן, שניתן לבחור בכל אחד מהטיפולים המוצעים בנפרד – או בשניהם ביחד.

השאירי פרטים

אז למה את מחכה? השאירי את פרטייך כאן, ואנו נחזור אלייך בהקדם כדי לקבוע טיפול ראשון של איפור קבוע בשפתיים במכון ליידי!