הלחמת ריסים

כל אישה יודעת, שחלק חשוב מאוד מהמראה הכללי שלה הוא המראה של העיניים. מה שתורם למראה נהדר של העיניים, הוא כמובן המראה של הריסים. ריסים קצרים מדיי או לא מלאים, יכולים לשוות לעין מראה עייף ולהשפיע מאוד על המראה הכללי של הפנים.

היום, בזכות פעולה פשוטה שנקראת הלחמת ריסים, כל אישה יכולה ליהנות ממראה נהדר של העיניים. פעולה קצרה המתבצעת על ידי קוסמטיקאית מקצועית שמתמחה בתחום, יכולה באמת לעשות פלאים: גם לאפשר לאישה ליהנות מריסים שמעוצבים בדיוק באורך, בצורה ובצבע המתאימים לה וגם לשחרר אותה מניסיונות לבצע הארכת ריסים באמצעים מלאכותיים כגון מסקרות שונות ומשונות או הדבקת ריסים, שתי טכניקות שלא משיגות את התוצאה המושלמת שנוצרת לאחר הלחמת ריסים.

איך זה עובד?

הריסים מולחמים לריסים הטבעיים של העין באמצעות דבק מיוחד. בשיטה זו מבצעים את ההלחמה של כל ריס בנפרד ולא של “גושי” ריסים כפי שקורה בשיטות אחרות. התוצאה הסופית הרבה יותר יפה משום שהיא נראית טבעית לחלוטין ואיש לא יכול לדעת שמדובר בריסים סינתטיים ולא בריסים טבעיים.

 

הריסים הסינתטיים מגיעים במספר אורכים, החל מ-6 מ”מ ועד 14 מ”מ, בעוביים שונים – דקים, בינוניים ועבים בצבע שחור. כך כל אישה יכולה לבחור את הריסים שיתאימו בצורה הטובה והנכונה ביותר למבנה העיניים ולמבנה הפנים שלה, וליהנות מהמראה המושלם. הטיפול אורך בין שעה וחצי לשעתיים, כשמשכו תלוי במיומנותה של הקוסמטיקאית ולמבנה הטבעי של העין. הלחמת ריסים מתבצעת מהחלק החיצוני של העין, שלריסים המצויים בו מולחמים ריסים ארוכים יותר, אל החלק הפנימי שלה, שלריסים המצויים בו מולחמים ריסים קצרים יותר, וכך נוצר מראה טבעי לגמרי של העיניים.

כמה זמן זה מחזיק?

בתוצאות הראשוניות של טיפול ה-HIFU ניתן להבחין מיד בסיומו. כבר מהרגע בו תקומי ממיטת הטיפולים תוכלי ליהנותהריסים הטבעיים מחדשים את צמיחתם כל 30 יום, אז הם נושרים ומוחלפים בריסים חדשים. מסיבה זאת, על מנת להימנע ממצב שבו חלק מהריסים נראים מצוין וחלק הרבה פחות, חשוב להגיע אל הקוסמטיקאית לביצוע תיקונים כל שלושה חודשים עד חודש. בצורה כזאת המקומות בהם כבר נשרו ריסים ימולאו באמצעות הלחמת ריסים סינתטיים חדשים, והעיניים שוב תיראנה מטופחות ומרשימות תוך מספר דקות בלבד.
הלחמת ריסים – ליידי לשירותכן
מכון היופי ליידי מזמין אתכן לשעה של פינוק שממנה תצאו זוהרות ויפהפיות. קוסמטיקאית בירושלים מקצועית המתמחה בביצוע הלחמת ריסים תדאג לכך שהעיניים שלכן תתברכנה במראה עשיר של ריסים שמתאימים לכן באופן מדויק באורך, בצבע ובצורה. כל מה שאתן צריכות לעשות הוא פשוט להגיע, להתרווח בכיסא, לעצום את העיניים ולפקוח אותן אחרי שעה וחצי-שעתיים. בטוח שגם אתן, כמו כל השאר, תהיינה מוקסמות מהתוצאה… מקווי לסת מחודדים, מסנטר מתוח, ממצח חלק ומעור בוהק! התוצאות המדהימות מגיעות לשיאן בין חודש אחד לשלושה חודשים מתום הטיפול, ומחזיקות בין שישה לשמונה חודשים, בהתאם למצב העור טרם ההגעה למכון.

הלחמת ריסים

השאירי פרטים

אז אם גם את רוצה ריסים יפים ובריאים המעניקים לעיניים מראה חינני ומושך, אל תהססי! השאירי את פרטייך, והצטרפי לעשרות לקוחות מאושרות.