הצרת היקפים

כולנו חולמים על גוף יפה יותר והיקפים קטנים המאפשרים להיכנס לכל בגד בקלות ולהראות מצוין. אצלנו, תוכלו למצוא את הטכנולוגיה המהפכנית המאפשרת לזכות בגוף חטוב ללא טיפולים פולשניים כמו שאיבת שומן. שתי השיטות שלנו נוסו בהצלחה ברחבי העולם ומבוססות על עקרונות ביולוגיים פשוטים.

אנו יודעים שגוף חטוב הוא חלומם של רבים, ולכן התמקדנו ביצירת מקום בטוח בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות כדי לאפשר לכל אדם להצר היקפים ללא ניתוח. מהיום, נפתחות בפניכם אפשרויות רבות להרזיה בלי דיאטות חריפות ומייגעות או עבודה פיזית ממושכת.

אנו יכולים להפחית בצורה משמעותית את המספר שלכם במכנסיים באמצעות המכשור המתקדם ולאפשר לתאי השומן להתנקז ביעילות מהגוף. הגוף החטוב שלכם נמצא במרחק קצר. הצרת היקפים בבטן יכולה לסייע לכם לנוע יותר בקלות ואפילו לבצע פעילות ספורטיבית בנוחות.

נמאס לכם לראות את החלק מתחת לידיים מדלדל? הצרת היקפים בידיים היא התשובה! גלו את הטכנולוגיות המדהימות שלנו שמסוגלות לעשות את השינוי.

המותן היא אחד האיברים שגורם לנו להרגיש חטובים במיוחד. לאחר הצרת מותן כל בגד יראה עליכם טוב יותר משמלה צמודה ועד לג'ינס חטוב.

נמאס לכם מהירכיים העבות? אפשר להצר גם אותן באמצעות הטכנולוגיה החדישה שלנו. אם אתם רוצים להיכנס חזרה לסקיני ג'ינס, זו הדרך הקלה ביותר לעשות זאת. הצרת היקפים בירכיים תגרום לכל אחד להראות גבוה וחטוב יותר ותסייע לשמור על פרופורציה נכונה של הגוף.

באילו טכנולוגיות אנו משתמשים?

כדי להצר היקפים ללא ניתוח ניתן למקד את הרס תאי השומן באמצעות שתי טכנולוגיות עיקריות:

הטכנולוגיה הראשונה היא הצרת היקפים ב-LPG. זהו מכשיר שעובד על עקרון של רטט הגורם לנוזלים סביב תא השומן להתפרק בגוף. הטיפול קל ונוח מאד ויש המדמים אותו לעיסוי נעים ומפנק. בסוף הטיפולים כל אחד זוכה לגוף חטוב יותר, בירכיים, בבטן, במותניים ואפילו בידיים.

השיטה השנייה שבה אנו משתמשים היא הצרת היקפים ב-RF, גלי רדיו שיוצרים אפקט מיוחד על הגוף וגורמים לתאי השומן להתפרק. לאחר שהם התפרקו הם מנוקזים באופן טבעי מהגוף. גם השיטה הזו אינה מחייבת להתמודד עם כאב, שיקום או החלמה והיא בטוחה מאד לשימוש. היא מתאימה לאותם איברים בגוף שבהם אנו נוטים לאגור שומן כמו הירכיים, הבטן, הידיים והמותניים.

השאירי פרטים

הזמינו עוד היום את אחד מהשירותים שלנו להצרת היקפים, וגלו איך כבר מחר אתם יכולים להראות טוב יותר. כל מה שצריך זה רק להגיע אלינו, לנוח וליהנות מטיפול מסור באמצעות המכשירים המתוחכמים שמסייעים להיפרד מהשומן העודף.

הקליניקה שלנו שמחה לארח אתכם ולסייע בייעוץ אישי כדי למצוא את הטיפול המתאים לכם ביותר להצרת היקפים, ללא כאב, ללא מאמץ ובעלויות משתלמות במיוחד.