הצרת היקפים בידיים

סובלים משומנים באזור הזרועות? זה הזמן להיפרד מהם!

חוזרים ללבוש חולצות קצרות וגופיות בלי להתבייש!

 

מכירים את "שריר השלום"? זהו החלק המדלדל מתחת לידיים כאשר אנו מנופפים בידינו לשלום. תאי שומן רבים מצטברים בחלק בין המרפק לכתפיים ומעוותים את הדרך שבה הגוף נראה. למרבה המזל יש היום שני פתרונות חדשניים שיכולים לתקן זאת!

באילו טכנולוגיות אנו משתמשים?

הכירו את שתי השיטות המהפכניות להצרה של היקפים באזור הידיים!

שתי השיטות אינן מחייבות ניתוח מורכב או החלמה ממושכת.

הידעתם שאם אתם גורמים לתאי השומן שלכם לרעוד הם מתחילים להתפרק והנוזלים שסביבם מתנקזים לגוף?

זו הטכנולוגיה המהפכנית שעליה מתבסס מכשיר ה-LPG שמאפשר להיפרד מהשומנים באזור הידיים והזרועות לתמיד. בלי לחמם את הגוף, התאים נעים במהירות ולאחר מכן באופן הכי טבעי הגוף מנקז אותם החוצה. הצרת היקפים בידיים בעזרת בטיפול  LPGמשדרגת את מראה הזרועות שלכם בזמן קצר.

כיום, אפשר לבצע הצרת היקפיים בידיים בעזרת טיפול רדיו RF. השיטה הזו בנויה על עיקרון של חימום תאי השומן באופן שיגרום להם להתפרק.

תאי הרדיו אינם מסוכנים, הם נמצאים באוויר סביבנו כל הזמן! התדרים שלהם מסוגלים לגרום לתאי השומן והנוזלים שסביבם להתנקז באופן טבעי מהגוף והידיים יתחילו להראות נפלא.

בונוס נוסף: אתם גם יכולים להיפרד מסימני הצלוליט המעיקים שנוצרו על הגוף, בזכות התהליך הזה. הטיפול מתבצע עם מכשיר מיוחד ללא כל ניתוח, אתם מגיעים לטיפול ונפרדים מהשומנים הללו לתמיד!

זה הזמן להתחיל את הטיפולים וכבר בקיץ הבא אתם יכולים ליהנות מזרועות מעוצבות ללא היקפים מיותרים. איזה כיף יהיה ללכת עם שמלה קצרה ובגד־ים ולדעת שאתם נראים נפלא!

 

אז מדוע לחכות? בצעו עוד היום את הטיפולים הקלילים הללו באמצעות גלי רדיו RF ובטיפול במכשיר LPG, והתחילו ליהנות מידיים רזות יותר ואסתטיות שמדגישות את היופי הטבעי של הגוף כולו. לאחר הטיפול, תוכלו לנופף לשלום ללא חשש שיראו את השומנים המעיקים מתחת לזרועות.

השאירי פרטים

לקבלת פרטים נוספים על הטיפולים הללו, ולהזמנת תור אל תהססו להתקשר אלינו עוד היום או לפנות באמצעות האתר.