הצרת מותניים

מאז ומתמיד מותניים צרות נחשבו לסמל הנשיות והחושניות, והוענקו למבנה הגוף הנשי והיפה הזה שמות רבים, כגון שעון חול, אגס, וכמובן הגיטרה.

לכן, זה לא פלא שנשים רבות שואפות למותן צרה. בעוד זה מובן שהשילוב של תזונה נכונה ופעילות גופנית הן השיטה הנכונה והבריאה ביותר כדי לעצב את הגוף שלנו ולחטב אותו, לא פעם אנו מוצאים את עצמנו במאבק להיפטר משומן שהצטבר באזור הבטן והמותניים שפשוט מסרב להיעלם לא משנה כמה אנו מתאמצים בחדר הכושר מה שלעיתים גורם לנו לחוש לא בנוח ופוגע בביטחון העצמי שלנו.

ובכן, לשם כך פותחו שתי שיטות טיפול להצרת מותניים והן הצרת מותניים בעזרת בטיפול LPG והצרת מותניים בעזרת טיפול רדיו RF. השיטות הללו הן השיטות החדשניות ביותר והן מספקות את התוצאות הכי טובות ללא הליכים פולשניים או כאב. אך כיצד הן פועלות ומהו ההליך שלהן? בואו נפרט.

באילו טכנולוגיות אנו משתמשים?

הכירו את שתי השיטות המהפכניות להצרה של היקפים באזור המותניים!

שתי השיטות אינן מחייבות ניתוח מורכב או החלמה ממושכת.

שיטת טיפול זו פועלת על טכניקה של תנועה תת-עורית (הנקראת גם אנדרמולוגית) והיא משקמת את הרקמות התת-עוריות, או במילים אחרות ממיסה את השומן. אין מדובר בתהליך כאב או פולשני, להפך, מדובר בהליך חיצוני לחלוטין הנעשה במכשיר המוצמד לאזורים שבהם הצטבר השומן, כאשר איש המקצוע מבצע בעזרתו תנועות סיבוביות כנגד העור המעביר גלים שמרככים וממיסים את השומן, והכי חשוב, ממצקים את העור.

שיטת טיפול זו נעשית על ידי חימום עמוק של רקמות השומן בעזרת גלי רדיו. הטכניקה הייחודית הזו מאיצה את זרימת הדם ומגבירה את מהירות חילוף החומרים ותהליך הניקוז של הלימפה וכתוצאה מכך מפרק את השומן. הייחודיות של טיפול רדיו RF זה הפירוק המוחלט של תאי השומן אשר מונע מהם לגדול ולהתחדש. מדובר באחד הטיפולים היעילים והמומלצים עבור מיצוק העור ופירוק השומן המיותר.

מדוע הטיפולים האלה מומלצים?

ובכן, קודם כל, מעבר ליעילות המוכחת של הטיפולים הללו, הם גם מאוד בטוחים. בניגוד להליכים פולשניים כמו שאיבת שומן או הקפאת שומן, שבעבר נחשבו לדרך הטובה ביותר להיפטר משומן ומהצטברות שומן, במקרה שלנו מדובר בטיפולים מתקדמים וחדשניים שחוסכים מכם גם כאבים, וגם ניתוח (בניגוד לשאיבת שומן שנעשית בהרדמה מלאה).

שומנים שמצטברים הם בעיה פתירה ואין צורך לנקוט באמצעים מורכבים ופולשניים. לא מצליחות להיפטר מהשומן המצטבר באזור המותניים? הצרת מותניים בעזרת טיפול LPG, והצרת מותניים בעזרת טיפול רדיו RF הן השיטות הטובות והבטוחות ביותר שיעניקו לכן טיפול ממוקד ומדויק, ואת המותניים הצרות שאליהן אתן שואפות.

השאירי פרטים

לקבלת פרטים נוספים על הטיפולים הללו, ולהזמנת תור אל תהססו להתקשר אלינו עוד היום או לפנות באמצעות האתר.