הצרת היקפים בירכיים

הירכיים שלנו הן אחד האיברים היפים והמושכים בגוף הנשי. יש בהן את תמצית הנשיות הפוריות, והן אחד הדברים הבולטים והסקסיים בגוף האישה.

ולכן, זה רק טבעי ומובן שיהיה לנו חשוב שהן יהיו בעלות מראה בריא ומחוטב. יחד עם זאת, לא פעם דווקא באזור הזה אנו סובלות מהצטברות של שומנים וצלוליט, וזה לא משנה כמה פעמים אנו הולכות לחדר כושר וכמה אנו מקפידות על תזונה נכונה ובריאה, אנו לא מצליחות להיפטר מהשומנים הללו. כתוצאה מתופעה זו, לעיתים קרובות יורד לנו הביטחון העצמי ואנו מסתובבות בתחושה של חוסר נוחות עם עצמנו, ואף נמנעות מבגדים שאנו אוהבות רק כי נדמה לנו שזה מבליט לנו את הירכיים.

ובכן, תגידו מה שתגידו, בסוף הכי חשוב להרגיש בנוח עם עצמנו, וכיום יש טיפולים שיכולים לסייע לנו להשיג זאת מבלי לעבור תחת הסכין, כאשר שני הטיפולים המובילים להצרת היקפים בירכיים הם בטיפולי LPG, ובטיפולי RF.

באילו טכנולוגיות אנו משתמשים?

הכירו את שתי השיטות המהפכניות להצרה של היקפים באזור הירכיים!

שתי השיטות אינן מחייבות ניתוח מורכב או החלמה ממושכת.

טיפול זה הוא אחד הטיפולים היעילים להצרת היקפים והוא מתבצע בעזרת מכשיר מיוחד המוצמד אל האזור שבו קיימת הצטברות של שומנים, כאשר איש המקצוע מבצע פעולה של עיסוי בעל תנועות סיבוביות ומעביר גלים שממיסים את השומן ומשקמים את הרקמות התת-עוריות. הטיפול הזה מומלץ להצרת היקפים בירכיים לא רק כיוון שהוא ממיס את השומנים וממצק את העור, אלא גם כיוון שמדובר בהליך פשוט, חיצוני, ונטול כאבים.
בניגוד לשיטת הטיפול LPG, שיטת הטיפול רדיו RF מבוססת על ידי חימום של רקמות השומן בעזרת גלי רדיו. שיטה זו נחשבת לאחת השיטות החדשניות והמובילות להצרת היקפים ,והייחוד שלה היא שהיא מפרקת את תאי השומן ומונעת מהם להתחדש. מדובר במכשיר הפועל באופן חיצוני כאשר האפקט שלו מאיץ את זרימת הדם, מגביר את קצב חילוף החומרים ואת תהליך הניקוז של הלימפה ומפרק את השומנים שהצטברו. גם כאן מדובר בהליך שאינו פולשני או כואב, והוא נמשך כשעה ועד שעה וחצי והוא דורש מספר טיפולים כדי שתראו תוצאות.
אין ספק שמדובר בשני טיפולים מהפכניים עם תוצאות יעילות ומוכחות. כיום כבר לא צריך לבצע הליכים פולשניים ולא נעימים כדי להיראות טוב, והטיפולים הנ"ל הן דוגמא מצוינת לשיטות טיפול קלות עם תוצאות מושלמות.
השאירי פרטים

לקבלת פרטים נוספים על הטיפולים הללו, ולהזמנת תור אל תהססו להתקשר אלינו עוד היום או לפנות באמצעות האתר.