טיפול בפיגמנטציה – פילינג יהלום

אם הסתכלת לאחרונה בראי וגילית כתם כהה ולא מחמיא על הלחי, בקו הלסת, או בשקעי העיניים, את סובלת מבעיות פיגמנטציה. על אף היותם נפוצים, כתמי הפיגמנטציה בהחלט פוגעים באסתטיקה הטבעית של הפנים – אך אין שום סיבה להשלים איתם! בעזרת שיטת פילינג יהלום האיכותית, אנו במכון ליידי נשמח לעזור לך לומר שלום לכתמים.

מהי למעשה פיגמנטציה?

פיגמנטציה היא בעיה שנובעת מריכוזים גבוהים של מלנין מתחת לעור. מלנין הוא הפיגמנט אשר אחראי על צבע העור, ושיבושים בייצורו עלולים להיווצר כתוצאה מחשיפה מוגברת לשמש, מחוסר איזון הורמונלי (הנובע מהיריון למשל), מגורמים תורשתיים, או מגיל מתקדם. ברוב המוחלט של המקרים כתמים אלו אינם מזיקים, אך כשהם מופיעים על הפנים ללא כל הודעה מוקדמת, הם עלולים ליצור אפקט לא נעים.

וכאן נכנס לתמונה פילינג יהלום!

פילינג יהלום הוא פילינג עמוק, אשר מתבצע באמצעות רסיסים עדינים של החומר החזק בטבע – יהלום. טכנולוגיית הפילינג יהלום מבצעת למעשה שתי פעולות בטיפול אחד. ראשית, היא מקלפת ביעילות וביסודיות את שכבות העור המתות ורוויות המלנין, וחושפת לאוויר העולם את שכבות העור הבריאות והצעירות שנמצאות תחתיהן. שנית, היא מגבירה את סירקולציית הדם באזור הפנים, מה שמשווה להן בוהק ורדרד וצעיר, ומעודד את ייצור החלבון שאחראי למיצוק העור. חשוב לציין שפילינג יהלום הוא טיפול נקודתי; טיפול אחד בלבד בשעת הצורך, וכתמי הפיגמנטציה המעיקים יהיו נחלת העבר!

אולי יעניין אותך גם טיפולי פניםטיפול HIFU

השאירי פרטים

אז בואי להשיב את פנייך למראם הקודם, להיפטר מכתמי הפיגמנטציה, ותוך כדי גם להעניק לעור הפנים שלך משב חדש וצעיר של חיוניות וברק. למה את מחכה? השאירי את פרטייך כאן, ואנו נחזור אלייך בהקדם על מנת לקבוע טיפול פיגמנטציה בשיטת פילינג יהלום במכון ליידי!