ליידי מכון יופי בירושלים

טיפול הפדיקור הוא בין ראשוני הטיפולים הקוסמטיים בהיסטוריה האנושית, ויש תיעוד לקיומו כבר מימי מצרים העתיקה. אין זה פלא – כפות הרגליים, הנושאות את כל כובד משקלינו משחר ההיסטוריה, הן אחד האיברים החשופים ביותר בגוף לשחיקה ולחבלה. לכן, הטיפול בהם משרת לא רק פונקציה אסתטית, אלא מכיל גם ערך בריאותי ראשון במעלה. אצלנו במכון ליידי, תיהנו הן מטיפולי פדיקור קוסמטיים והן מטיפולי פדיקור רפואיים, ברמת הגימור והמקצועיות הגבוהים ביותר שתוכלו לדמיין.

כפות הרגליים נוטות להזיע לאחר שימוש בגרביים, להתחכך בנעליים או להיפצע ולהינזק על ידי שימוש בנעלי עקב לא נוחות, לאור סיבות אלו נוצרות בעיות כגון עור יבש וקשה, יבלות ופטריות. טיפול פדיקור נועד לטפל בבעיות אלו ולספק גם טיפול מונע לטווח ארוך.

הטיפולים שלנו

על אף היותה חלק חיוני כל כך בגופינו, תדמיתה של כף הרגל לא בהכרח חיובית. פעמים רבות היא נקשרת בחוסר-אסתטיקה, בלכלוך, ובריחות לא נעימים. טיפולי הפדיקור הקוסמטי של מכון ליידי מחזירים לרגל את הכבוד שמגיע לה, ומעניקים לה את הניקיון ואת הברק הראויים. אצלנו, תצאו עם רגליים חלקות ונעימות למגע, המעוטרות בציפורניים גזורות, משויפות, ומעוצבות למשעי. וכמובן, כדי להשלים את המראה הזוהר, תוכלו לבחור באחד מעשרות הלקים שלנו (לק רגיל או לק ג’ל), ולהעניק לכף הרגל שלכן טוויסט חושני ומרגש.

בשל היותה כה חשופה לפגיעות ולשחיקה, כף הרגל שלנו נוטה לסבול מנזקי עור רבים – פטרת העור והציפורניים, ציפורן חודרנית, יבלות ושלפוחיות. מעבר לנזק האסתטי שהם מסבים לכף הרגל, פגעי העור הם גם נגע בריאותי של ממש, ויכולים לגרום לאי-נוחות רבה למי שסובל מהם. אצלנו במכון ליידי, תקבלו את הטיפול המסור והמקצועי ביותר של פדיקור רפואי למניעת בעיות העור השונות בכף הרגל ולהעלמתן.

כף הרגל הגברית חשופה לפגיעות בדיוק כמו כף הרגל הנשית, ולעיתים אף יותר. חיילים, ספורטאים, חולי סכרת, וגברים בגיל הזהב – בכל הקבוצות הללו ישנו אחוז גדול של סובלים מבעיות חוזרות ונשנות בעור כף הרגל ובציפורניים, אשר דורשות טיפול אסתטי ורפואי. לכן, אין שום סיבה שלא תעניק לעצמך טיפול פדיקור מקצועי לגברים, שלא רק יהפוך את כף הרגל שלך לנעימה יותר למראה, אלא גם תבריא אותה מהיסוד.

טיפול פדיקור כולל מס’ שלבים:

  1. בשלב הראשון, בדיוק כמו במניקור, אנו משרים את הרגל במים חמים עם מלחים ושמנים על מנת לרכך את כפות הרגליים.
  2. בשלב השני, אנו נטפל בציפורניים עצמן באמצעות פעולת גזירת הציפורניים, הסרת רקמות מתות ושיוף של הרגל. בשלב זה- אם קיימות בעיות שונות כמו פטריות או יבלות- אנו נטפל בהן בהתאם.
  3. השלב האחרון הוא שלב מריחת הלק- שמתחיל במריחת ציפוי מחזק וממשיך במריחת לק ממגוון הלקים שתוכלי לבחור לך במכון ליידי. החל מפרנץ’ מניקור ועד גווני אדום, סגול, זהב או כסף וצבעים רבים נוספים.

פדיקור

השאירי פרטים

כל היום אנו מבלים על הרגליים, אל תהססו לדאוג להן! השאירו את פרטים, והצטרפו לעשרות לקוחות מאושרות.