פדיקור קוסמטי

לצידן של השפתיים והעיניים, כף הרגל הוא אחד האיברים החושניים ביותר בגוף. כף הרגל נמצאת בראשינו על הגבול שבין מתורבת לפראי, לעיתים מוסתרת ולעיתים גלויה, ותמיד מגרה את הדמיון. לא לחינם מלא עולם הקולנוע והאמנות בתמונות של כפות רגליים נשיות נקיות ומסודרות, מרוחות בלק אדום בוהק, משתזפות להן על חוף הים או מבצבצות בתחתיתה של שמלת ערב קיצית. אנו במכון ליידי מעריכים את הפוטנציאל ואת היופי של רגלייך, ורוצים לסייע לך להעניק להן את הברק הראוי, בטקס פדיקור שכולו התענגות ואהבה עצמית.

השלב הראשון – עור חלק ומשיי

בשלב הראשון של טיפול הפדיקור במכון ליידי, נפנה תחילה לעור כף הרגל שלך. ראשית, נשרה את כפות רגלייך באמבט ייחודי של מלחים ושל שמנים, אשר ירככו את העור ויהפכו אותו לחלק ולקל יותר לעבודה. זאת, כמובן, בליווי של עיסוי מקצועי, שנועד להמריץ את זרימת הדם שבכף הרגל ולחיות את שכבות העור הפנימיות שלה. לאחר מכן, נתחיל בשיופו של העור המת, עד לחשיפת שכבות העור התחתונות, שישוו לכפות רגלייך מרקם חלק ומשיי.

השלב השני – ציפורניים נקיות ומשורטטות

לאחר החלקת העור ושיופו, נטפל באצבעות כף הרגל ובציפורניים. הקוסמטיקאיות המיומנות והמקצועיות שלנו יעברו אצבע אחר אצבע, ציפורן אחר ציפורן, ויגזרו, ישייפו ויפטרו מהעור במת עד לתוצאה הרצויה – ציפורניים חלקות, מיושרות, ושוות בגודלן, ממש כמו בסרטים.

השלב השלישי והאחרון – הגיע הזמן להוסיף קצת צבע!

כעת, כשגם כף הרגל וגם הציפורניים שלך נוצצות, חלקות ומהוקצעות, הגיע החלק המרגש ביותר – בחירתו של הלק בצבע המתאים לך ביותר, כדי להשלים את המראה החדש של רגלייך. אז מה מדבר אלייך היום – אדום קלאסי או טורקיז נועז? כחול עמוק או ורוד עדין? ואולי בכלל קו פרנץ’ ניטרלי, שמשדר מראה בוגר ורציני יותר? אצלנו במכון ליידי כל האפשרויות פתוחות, וכמובן – תוכלי לבחור בין לק איכותי רגיל ללק ג’ל, שיאפשר לך מרחב תנועה רחב יותר ויחזיק לאורך זמן.

השאירי פרטים

אז אם גם את רוצה רגליים רעננות, נקיות וחושניות, למה את מחכה? השאירי לנו את פרטייך, ואנו נחזור אלייך בהקדם כדי לקבוע טיפול פדיקור קוסמטי במכון ליידי!