פדיקור רפואי

כפות הרגליים הן אחד האיברים הפגיעים ביותר בגוף. אנו דורכות עליהן, מעמיסות עליהן את כל משקלינו, ושוחקות אותן שוב ושוב במהלך היום-יום. לכן, אין זה מפליא שאחוז גבוה מאוד מהאוכלוסייה סובל מנגעים שונים בכף הרגל, שבנוסף להיותם לא אסתטיים בעליל, מהווים גם נזק בריאותי ומטרד של ממש. אנו במכון ליידי נסייע לכן לרפא את כפות הרגליים שלכן, ולהחזיר להן את הברק הטבעי שלהן.

פדיקור רפואי במכון ליידי – התמודדות עם מגוון של בעיות

כאמור, נזקי העור והציפורן בכפות הרגליים יכולים להיות רבים ומגוונים, והם נפוצים הרבה יותר משנדמה לנו. אנו במכון ליידי נעזור לכן להתמודד עם כולם:

  • פטרת העור והציפורן

    הפטרת היא המטרד הנפוץ ביותר בכף הרגל, וכ-20% מהישראלים ומהישראליות יסבלו ממנו במהלך חייהם. התנאים השוררים בנעל הסגורה – חום, לחות וחושך – הם אידיאלים עבור פטריית העור והציפורן, וזה מה שהופך אותה לכה שכיחה. הפטרת גורמת לריח לא נעים, לגרד רב ולנזק אסתטי, ויכולה להימנע בקלות ע”י שמירה על היגיינת כף הרגל ועל ציפורניים גזורות.

  • יבלות

    מקורן של היבלות הוא בנגיף המתפשט בתוך תאי עור מתים. משום שבכף הרגל – ובעיקר באזור הקרסול – ישנו ריבוי של עור מת, היבלות מתפתחות בגופינו בעיקר באזורים אלו. היפטרות מהעור המת והקפדה על שיופה וניקיונה של כף הרגל, יכולים למנוע במהרה את הופתעתן של היבלות, הגורמות לאי-נעימות רבה בקרב הסובלות מהן.

  • ציפורן חודרנית

    ציפורן חודרנית היא תופעה נפוצה, שמהותה צמיחה לא-נכונה של הציפורן אל עבר הבשר שבאצבע. ציפורן חודרנית יכולה להיגרם מנעילה של נעליים הדוקות מדי, מאנטומיה בעייתית של כף הרגל, ומגזירת ציפורניים מרושלת. אנו במכון ליידי נדע לטפל בציפורן החודרנית שלך, ולדאוג לציפורני הרגליים כך שהמטרד לא יחזור.

בעיות רפואיות בכפות הרגליים – לא גזירת גורל!

המפתח למניעת הופעתן של בעיות עור בכף הרגל, ולעיתים קרובות גם לפתרונן, הוא שמירה על היגיינה ועל ניקיון. אצלנו במכון ליידי, נעזור לכן להעלות את כפות הרגליים שלכן על דרך חדשה, שתשים סוף למטרדים הרפואיים והאסתטיים ותחזיר לכף הרגל את הזוהר שמגיע לה.

השאירי פרטים

אז אם גם את סובלת מפגעים לא נעימים בכף הרגל והיית רוצה לשים לזה סוף, למה את מחכה? השאירי כאן פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם האפשרי לקביעת תור לפדיקור רפואי במכון ליידי!