פדיקור לגברים

גברים רבים בישראל סובלים משלל נגעים באזור הרגליים. נגעים אלו לא רק פוגמים באסתטיקה הכללית של כף הרגל, אלא גם מסבים אי-נוחות רבה למי שנושא אותם – גירודים לא פוסקים, ריח רע, ואף כאבים של ממש. אנו במכון ליידי נעזור לך להיפטר מפגמי העור בכף הרגל שלך, ונוביל אותה לדרך חדשה, בריאה ואסתטית יותר.

פדיקור לגבר – הרבה יותר נפוץ ממה שחשבת!

מטרתו של טיפול פדיקור לגבר היא בראש ובראשונה רפואית, ורק לאחר מכן אסתטית. אף על פי שהמילה “פדיקור” קשורה בראשינו באופן הדוק לעולם הטיפוח הנשי, ישנם יותר ויותר גברים שפונים לטיפולים אלו על מנת להיגאל מן הבעיות הטורדניות בעור כף הרגל והציפורניים. זאת ועוד – בעיות עור בכף הרגל נפוצות בקרב גברים אף יותר מבקרב נשים, וזאת בשל האחוזים הגבוהים של גברים אשר עוסקים בספורט מקצועי ומשרתים בשירות קרבי – שני סוגי פעילות המשפיעים באופן ישיר על מצבה הבריאותי של כף הרגל. קבוצות נוספות באוכלוסייה אשר סובלות באופן ניכר מבעיות בכף הרגל כוללות גם חולי סכרת וגברים בגיל הזהב.

למנוע ולשקם כאחד

אצלנו במכון ליידי, נסייע לך לטפל בשלל בעיות בכף הרגל – פטרת העור והציפורניים, יבלות, שלפוחיות, וציפורניים חודרניות. במקרים רבים, יהיה טיפול הפדיקור במכון ליידי מספיק כדי לפתור את הבעיה לחלוטין, ובמקרים חמורים יהיה נדרש גם טיפול רפואי נרחב יותר. עם זאת, טיפול הפדיקור לגבר הוא הצעד הראשון בפתרון הבעיה, וגם הדרך הטובה ביותר למנוע בעיות נוספות שעלולות לצוץ בעתיד. הטיפול שלנו כולל השרייה של הרגליים בשמנים ובמלחים מזינים, שיוף וקילוף העור הפגום, גזירת ציפורניים בצורה נכונה, ולאחר מכן זיהויה של הבעיה הספציפית ומתן התייחסות מיוחדת בהתאם. לאחר טיפול פדיקור לגבר במכון ליידי, תקבל כף רגל נעימה יותר למראה, היגיינית יותר, והכי חשוב – בריאה יותר!

השאירי פרטים

אז אם גם אתה מאסת בכף רגל לא בריאה ואתה מעוניין להעניק לרגליך את מה שמגיע להן, אל תהסס! השאר כאן את פרטיך, ואנו נחזור אליך בהקדם כדי לקבוע תור לטיפול פדיקור לגבר במכון ליידי!