כתובת

הלני המלכה 9, ירושלים

התקשרו אלינו

טלפון: 02-6244557

שעות פתיחה

ימי ראשון – חמישי: 9:00 – 19:00 | ימי שישי: 9:00 – 14:00

איך מצירים היקפים בLPG

תופעה לא נעימה, שאף אחד לא ישמח לגלות אותה על הגוף, הינה – תופעת הצלוליט שמופיעה בקרב נשים וגם בקרב גברים. סימני צלוליט לרוב יופיעו באזור הירכיים, הישבן או הבטן ולפעמים גם בזרועות הידיים. הסבר פיזיולוגי שקשור לתופעה הינו, הפרעה בזרימת הדם ובאגירת נוזלים לימפתיים, מה שגורם להצטברות של עודפי שומן ונוזל בתוך התאים שמופרדים במחיצות. מאחר והמחיצות לא משנות את הגודל שלהן והתאים "נדחסים" מפסולת מיותרת, נוצר לעור מראה לא אחיד ועם שקעים רבים.

מה הטיפול בצלוליט?

הטכניקות לטיפול בצלוליט הינן: האצה בזרימה של הדם, המרצה של כל מערכת הלימפה וגירוי של כל התאים. כל הפעולות הללו יחד יכולות לגרום לשיפור מהותי בכל המראה של העור. אחד הטיפולים המדוברים בימינו שנחשבים לטיפול מתקדם ואיכותי בצלוליט הינו, טיפול LPG שמתבצע על ידי מכשור מיוחד שאותו פיתחה חברה צרפתית – "LPG". טיפול זה מתרכז בשלושה היבטים עיקריים – צלוליט, הצרה של היקפים וטיפול אנטי אייג'ינג שהוא ייחודי לאזור הפנים. כל סדרה של טיפולים בשיטת LPG יכולה לגרום לעור להראות הרבה יותר צעיר ורענן, להצרת היקפים ולעכב משמעותית את הזדקנות העור.

טיפולי LPG – איך זה עובד?

שיטת טיפולי LPG יוצרת ואקום עדין בעור, תוך כדי שהיא עושה פעולת לישה של רקמות העור והרקמות התת עוריות. הפעולה תשפר ותייעל את הזרימה של הדם והלימפה באברים שונים בגוף. המכשיר שמבצע זאת הוא מודרני ומתקדם, הפועל על ידי גירוי מכני של התאים בהיעדר כל נזק, ובאופן הזה מתאפשרת בנייה חדשה של רקמת העור ויצירת קולגן שאחראי על המוצקות והחוזק של העור שמעלימים את הצלוליט.

טיפול במכשיר LPG מתקדם בתחומו מאפשר ליצור רמות של קולגן ואלסטין גבוהות הרבה יותר מפעילות אירובית וגופנית שמצריכות מאמץ ממושך ויום יומי. נכון להיום, יש מעל לעשרה מיליון אנשים שמטופלים באמצעות מכשיר LPG ברחבי העולם. התוצאות הטובות של טיפולי LPG מוכיחות את עצמן כל הזמן וזו גם הסיבה שנשים וגם גברים יבחרו בטיפולי ה – LPG.

היכן ניתן לעשות את הטיפולים וכמה זמן זה דורש?

יש מגוון מכוני קוסמטיקה שיזמינו אתכם ליהנות מסדרת טיפולים בשיטת LPG. בטיפולים ישולבו גם טיפול אנטי אייג'ינג, פעולת מיצוק העור, הצרה של היקפים והעלמה של צלוליט ללא צורך בטיפול כירורגי. בזכות המכשור המתקדם של LPG, תוכלו לזכות בעור מתוח יותר ולהשיג מראה הרבה יותר צעיר ויפה וכל זה ללא שום כאב ומאמץ.

מומלץ לבצע את הטיפולים בטיפול LPG בסדרה של 16 מפגשים בממוצע, כשכל אחד מהמפגשים יארך כחצי שעה. טיפול בשיטת LPG הינו טיפול בבטיחותי ומאוד יעיל בכל הנוגע להפחתה והעלמה של צלוליט ובעיצוב של כל הגוף מחדש, מבלי התערבות רפואית ומבלי שום כאב או אי נעימויות.

אנו מבצעים גם טיפולים להסרת צלוליט בגלי רדיו

celolit_treatment_sm